Зважаючи на всі проблеми, на допомогу вчителю хімії наш колектив створив посібник з органічної хімії з доповненою реальністю – «Огранічна хімія. АТЛАС-ДОВІДНИК». Тож тепер під час вивчення органічної хімії учні мають змогу «оживляти» молекули хімічних речовин: побачити тривимірну модель, яку можна, для кращого усвідомлення її будови, дослідити з усіх сторін.

Все, що для цього потрібно – це бажання дізнатись щось нове, Ваш мобільний пристрій та  безкоштовний мобільний додаток LiCo.Organic

Установивши та ввімкнувши програму, яка є у вільному доступі на PlayMarket, Вам залишиться тільки направити камеру телефона (чи планшета) на зображення органічної сполуки, за секунду перед Вами відкриється світ доповненої реальності, який зробить вас на крок ближчим у пізнанні не такої вже й простої органічної хімії, адже всім відомо що властивості речовин залежать від їх будови.

Знайдуться люди, що запитають: «А чи потрібно міняти щось в освіті?»

Учні, що спробували доповнену реальність, твердо переконані, що так! Адже це вона дозволяє відтворити деталізацію хімічних процесів, навіть найскладніших, невидимих людському оку. Ефективність такого формату навчання доведена давно: людина набагато швидше сприймає і краще запам’ятовує візуальні образи.

Сумніваєтесь? Тоді спробуйте!«Огранічна хімія. АТЛАС-ДОВІДНИК»