Дана розробка присвячена вивченню учнями теми «Вода» у сьомому класі на уроках «хімія».

Для ефективного вивчення даної теми доцільно запропонувати учням виконати колективний проект на тему «ТАЄМНИЦІ ВОДИ» із використанням лепбуку з доповненою реальністю.

Даний проект дозолить об’єднати і  узагальненні раніше одержані знання при вивченні природознавства. Також виконання учнями завдань даного проекту дозволить їм цілісно сприйняти вивчений матеріал та  усвідомити неподільність знань на окремі предмети шкільної освіти.

Складові STEM-проекту, зміст діяльності учнів

S

(науки)

Хімія (вивчають властивості та будову молекули води, ознайомлюються із методом її очистки, проводять аналіз води), Фізика/Природознавство - (вивчають агрегатні стани води та їх особливості), Математика (виконують розрахунки вартості матеріалів), Біологія (вивчають вміст води в живих організмах, водний баланс, причини та наслідки його порушення),  Георгафія (Вода у природі, водні ресурси України та світу)

T

(технології)

Інформатика – шукають інформацію в мережі Інтернет. Підбирають зображення для оформлення лепбуку. За допомогою графічного редактора створюють лепбук.

R

(читання

+письмо)

Українська література, Зарубіжна література, Українська мова – підбирають книги, загадки, прислів’я, в яких описано чи згадано воду в будь якому із її агрегатних станів. Підписують картинки та заповнюють таблиці.

E

(інжиніринг)

Трудове навчання - визначають необхідні матеріали та конструюють лепбук, вирізають всі необхідні складові та вклеюють їх в друковану основу.

A

(мистецтво)

Мистецтво – розробляють ескізи майбутнього лепбуку, Підбирають зображення для оформлення лепбуку. Оформлюють готовий лепбук.

M

(математика)

Досліджують ринок поліграфічних послуг, здійснюють розрахунки вартості витратних матеріалів та послуг поліграфії для майбутнього лепбуку, виконують креслення та розраховують розміри графічних складових, що повинні будуть вклеїтись у лепбук.

Детальніше...