В найбільш романтичний день року, коли в повітрі пахне любов’ю – юні хіміки підкорювали ще одну наукову вершину.

А саме 14 лютого 2020 року на базі  кафедри середовища та хімічної освіти, факультету природничих наук, Прикарпатського Національного університету імені В.Стефаника відбувся практичний тур ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії, в якому брати участь учні 8х-11х класів шкіл Івано-Франківська та області.

Хочеться зазначити високий рівень організації та проведення даного заходу, подякувати всім до цього причетним. Особливу вдячність висловлюємо кафедрі середовища та хімічної освіти, яка приймала в себе практичний тур олімпіади з хімії, а також методисту з хімії Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Сенюк Надії Михайлівні за кропітку працю в підготовці ІІІ етапу олімпіади.

Неможливо не згадати талановитих та наполегливих учнів які взяти участь в олімпіаді.  Надзвичайно приємно бачити в молоді таке завзяття і жагу знань, особливо коли це стосується такого непростого предмета як хімія.

Також хочеться зазначити тих людей, без яких було б неможливо побачити такі зацікавлені в предметі і захоплені обличчя учнів. Звісно ж це вчителі, які приклали чимало зусиль для того, щоб наші діти змогли проявити себе та достойно показати свої уміння та навички. Робота вчителя – це неоціненна праця! Дякуємо Вам за відданість своїм учням та своєму предмету.

Ознайомитись з протоколами ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії за 2019/2020 н.р., можна буде найближчим часом на сайті  Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (https://www.ippo.if.ua/)

 Більше фото за посиланням:Олімпіада з хімії 2019/2020

Колектив розробників сайту та вся Україна бажає успіхів команді юних хіміків із Івано-Франківська в наступних етапах олімпіади!