28 березня 2019 року на базі УКРАЇНСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №1 міста Івано-Франківськ відбувся семінар учителів хімії загальноосвітніх навчальних закладів міста «Навчальні проекти на уроках хімії як складова ланка підготовки учнів до участі у конкурсі захисту наукових робіт МАН»

Плідний та цікавий для вчителів день розпочався з презентації навчального закладу (УГ№1), яку провів заступник директора з навчально-виховної роботи Грушевський Б.В.. Після чого учасникам семінару випала нагода послухати багато пізнавальної інформації від керівника методичного об’єднання Рублик Л.А., поспілкуватися та прийняти безпосередню участь в обговоренні та вивченні таких освітніх питань, як:  Особливості вивчення хімії в 10-му класі за новою програмою, а саме результати роботи в 1-му семестрі  та провести аналіз завдань пробного ЗНО з хімії, що відбулось 23.03.2019 року.

Власним досвідом у роботі із навчальними проектами доступно та цікаво поділилася із учасниками семінару вчитель хімії УГ№1 Дейчаківська Н.В..

Вчителям хімії було представлено проектні роботи учнів старшої школи української гімназії із якими вони виступали на конкурсі захисту наукових робіт МАН.

Також на семінарі було представлено проекти учнів середньої школи:

  • Хімія в художніх творах – учні 3-го гімназійного класу (7-й клас)
  • Аналіз жувальної гумки  - учениця 4-го гімназійного класу (8-й клас)
  • Вирощування кристалів солей в домашніх умовах   - учні 5-го гімназійного класу (9-й клас)

Особливу вдячність хочеться виразити Дейчаківській Н.В., яка поділилася власною розробкою методичних рекомендації щодо оцінювання навчальних проектів з хімії, які без сумнівів стануть в нагоді вчителям, що хочуть удосконалити власний урок.