Всі ми знаємо, що сучасний світ не стоїть на місці і для вчителів, окрім завжди актуальних проблем формування в учнів уміння самостійно навчатися, набувати знання, розвивати творче мислення, додалась ще й необхідність вчителю йти в ногу з часом і розмовляти з учнями їхньою мовою. Вчителі повинні усвідомити, що без удосконалення і розширення своїх знань і навичок у сфері використання інформаційних технологій вони можуть відстати від своїх учнів і, тим самим, втратити авторитет вчителя. Адже діти вже не хочуть сидіти над книгою, шукаючи відповідь на запитання (навіщо ускладнювати собі життя,  якщо можна «гуглити»).

Не є таємницею, що хімія – наука, що потребує ілюстрації теоретичного матеріалу. Проте сучасній молоді недостатньо існуючої реальності (звичних рисунків, графіків тощо), всі вони прагнуть доповнити існуючий навколо них світ чимось нереальним, захоплюючим.

І в такі моменти нам, вчителям, приходиться вигадувати щось нове, щоб втримати зацікавленість і увагу учня на нашому предметі.

Зважаючи на всі проблеми, на допомогу вчителю хімії наш колектив створив посібник з органічної хімії з доповненою реальністю – «Огранічна хімія. АТЛАС-ДОВІДНИК». Тож тепер під час вивчення органічної хімії учні мають змогу «оживляти» молекули хімічних речовин: побачити тривимірну модель, яку можна, для кращого усвідомлення її будови, дослідити з усіх сторін.

Все, що для цього потрібно – це бажання дізнатись щось нове, Ваш мобільний пристрій та  безкоштовний мобільний додаток LiCo.Organic

Установивши та ввімкнувши програму, яка є у вільному доступі на PlayMarket, Вам залишиться тільки направити камеру телефона (чи планшета) на зображення органічної сполуки, за секунду перед Вами відкриється світ доповненої реальності, який зробить вас на крок ближчим у пізнанні не такої вже й простої органічної хімії, адже всім відомо що властивості речовин залежать від їх будови.

Знайдуться люди, що запитають: «А чи потрібно міняти щось в освіті?»

Учні, що спробували доповнену реальність, твердо переконані, що так! Адже це вона дозволяє відтворити деталізацію хімічних процесів, навіть найскладніших, невидимих людському оку. Ефективність такого формату навчання доведена давно: людина набагато швидше сприймає і краще запам’ятовує візуальні образи.

Сумніваєтесь? Тоді спробуйте!«Огранічна хімія. АТЛАС-ДОВІДНИК»