Ось і відбулась Всеукраїнська науково-практична конфренція з міжнародною участю “Професійна підготовка фахівців у вимірі нових освітніх реалій” на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Конференція тривала два дні (11-12 жовтня 2018 року) та мала на меті обговорити актуальні питання професійної підготовки фахівців в умовах сучасних соціально-економічних та освітніх викликів, концептуальні засади і практичні аспекти доуніверситетської та післядипломної освіти.

У конференції прийняли участь багато іменитих та знаних фахівців у своїх царинах наук. Молодь із захопленням і великою цікавістю слухали настанови та поради більш досвідчених колег.

На конференції працювало п’ять секцій:

1.   Психолого-педагогічні засади і практика доуніверситетської та післядипломної освіти.

2. Професійний розвиток і підвищення кваліфікації педагогічних працівників в умовах реформування загальної середньої освіти в Україні.

3.  Традиції й інновації: творча спадщина Василя Сухомлинського крізь призму пріоритетів професійної підготовки фахівців (до 100-річчя від дня народження педагога).

4.   Нова українська школа й інклюзивна освіта.

5.   Інформаційне забезпечення професійної підготовки педагогічних працівників

Та, безперечно, найзахопливішим моментом стали майстер-класи від провідних фахівців, досвідчених педагогів та просто надзвичайно цікавих у розмові людей Артура Кочаряна(кандидат педагогічних наук, директор Приватного закладу освіти «СІНКГЛОБАЛ», Київ, Україта)  та  Пауля Пшенічки(викладач фізики та астрономії Чернівецького ліцею №1, переможець національної премії Global Teacher Prize Ukraine (2017), почесний член Лондонського інституту фізики, Чернівці, Україна)

Ці непересічні педагоги поділилися власним досвідом та ідеями щодо нових тенденцій у освіті. Артур Кочарян виступив із майстер-класом «Технології, що формують майбутнє. Виклики педагогічним працівникам», тоді як Пауль Пшенічка представив віртуальний воркшоп «Культура технічного виступу».

Колектив розробників сайту прийняв участь в усіх заходах конференції, почерпнув багато нового, цікавого та пізнавального. І ми готові поділитися новими знаннями та навичками із Вами. Отже, слідкуйте за нашою діяльністю, приймайте участь у поповнені методичної бази сайту, і ми спільними зусиллями зробимо наш урок унікальним, пізнавальним та  захоплюючим!