Практично настав той час, коли вчорашні випускники стали абітурієнтами і намагаються вибрати своє майбутнє. Наступна інформація буде корисна тим, хто вирішив зв’язати своє життя з хімією! Останнім часом багато хто путається в двох спеціальностях, пов’язаних з хімією: «Середня освіта (Хімія)» та просто «Хімія».

Так от, давайте внесемо ясність чим відрізняється спеціальність «Середня освіта (Хімія)» від спеціальності «Хімія»? 

Випускники даних спеціальностей отримують різні кваліфікації:

За першою – педагог, вчитель в закладах загальної середньої освіти. 

За другою ‒ спеціаліст-практик  (лаборант, аналітик, технолог),  хімік.

Для тих хто любить працювати з дітьми, обожнюєте хімію та прагнете поглибити й вдосконалити свої знання, щоб передати їх іншим, буде корисно перейти за посиланням: ОР бакалавр «Середня освіта (хімія)» вчитель хімії, екології та природознавства

А ті, хто вже остаточно зв’язав своє життя з хімією та одержав диплом бакалавра, мають змогу вступити на навчання за спеціальністю «Середня освіта (природничі науки)». Нагадаю, що відповідно до нової навчальної програми на 10-12 класи введено інтегрований курс «Природничі науки», який включає в себе навчальні матеріали з хімії, біології, фізики, астрономії та географії. Випускники кафедри хімії середовища та хімічної освіти  за даною спеціальністю  здобудуть кваліфікацію вчитель природничих наук, фізики, хімії, біології і матимуть змогу викладати інтегрований курс в оновленій старшій школі.  Деталі за посиланням: ОР магістр «Середня освіта (природничі науки)» вчитель природничих наук, фізики, хімії, біології.

Колектив кафедри хімії середовища та хімічної освіти та коллектив розробників сайту хіміки Прикарпаття бажає Вам, шановні абітурієнти, успіхів на вступних випробуваннях та зробити обдуманий і правильний вибір своєї професії. Адже це надовго, а може і на все життя!

(зображення із інтернету)