В неділю, 6 травня 2018 року, біля міської Ратуші відбувся вже традиційний «науковий пікнік».

Наукові пікніки –це демонстраційні інтерактивні експерименти для всіх бажаючих долучитися до таємниць науки. При цьому науково-просвітницька робота поєднується із грою та навчанням.

Не обійшлося без видовищних хімічних дослідів від наших колег, Кафедри хімії середовища та хімічної освіти природничого факультету Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

Відвідувачі даного дійства мали змогу пірнути з головою в дивовижний світ хімічної науки, неймовірних реакцій та дослідів. Також діти та дорослі змогли побачити раніше небачене, а саме неймовірно красиві та реалістичні 3Д моделі молекул хімічних речовин, що стало можливим завдяки розробленому, викладачами та аспірантами кафедри, мобільному додатку доповненої реальності, який успішно використовується при вивченні хімії.

Мені, як хіміку, надзвичайно приємно, що є люди які популяризують науку – хімію. Щиро дякую Кафедрі хімії середовища та хімічної освіти, за чудові емоції та святковий настрій. Завдяки Вам тепер, ще більше людей знають, що бути справжніми хіміками, прекрасними сучасними вчителями та викладачами є не тільки престижно, а й весело та цікаво!