12 квітня, в Івано-Франківську відбувся конкурсний відбір стартапів для реалізації в Івано-Франківську. У конкурсному відборі розглядали 15 проектів, серед яких було вибрано для підтримки перспективних ідей одразу два хімічних проекти:

-- Впровадження технологій мобільного навчання та доповненої реальності під час вивчення хімії в закладах середньої освіти.
-- Лікувальна жуйка на основі карамелізованого меду, воску та прополісу для профілактики та лікування стоматологічних захворювань.
   Дуже приємно, що нашу ідею створення додатку, так високо оцінили і місто готове допомогти в реалізації наших ідей.

   

  Нагадуємо, що мета нашої роботи передбачає впровадження технологій мобільного навчання та доповненої реальності для вивчення хімії в закладах середньої освіти.

  Розроблений нами додаток дозволить бачити дитині молекули, реакції та процеси у 3D-форматі. Усі ці дослідження будуть відтворені у лабораторії ПНУ, зняті на відео та потраплять у доступ для дітей. Так вони зможуть вивчати матеріали, правила безпеки тощо. Для використання потрібно буде мати лише смартфон на системі Андроїд та завантажити мобільний додаток. Схожі програми можна буде використовувати і в інших природничих науках.

Використано матеріали galka.if.ua