14 лютого 2018 року викладачі та аспіранти кафедри хімії середовища та хімічної освіти ПНУ імені Василя Стефаника провели другий тренінг серед учителів хімії та біології Івано-Франківщини - слухачів курсів підвищення кваліфікації Обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

 Метою тренінгу було усвідомлення необхідності модернізації навчального процесу в загальноосвітній школі з використанням ІКТ під час вивчення хімії та удосконалення практичних навичок вчителя.

Для вчителів було презентовано мобільні додатки до практичних робіт з хімії у 7- 9 класах, розроблені викладачами та аспірантами кафедри хімії середовища та хімічної освіти.

Доц. Лілія Мідак і аспіранти кафедри Віктор Луцишин та Іван Кравець познайомили присутніх з надзвичайно актуальною темою з осучаснення процесу викладання хімії – застосуванням методик мобільного навчання у школі. Сучасний розвиток комп’ютерних технологій дозволяє широко впроваджувати їх у повсякденність, та навчальний процес зокрема. Тому актуальною є ідея впровадження технологій мобільного навчання та доповненої реальності на уроках хімії, для реалізації якої вчитель повинен сам навчитися використовувати можливості віртуального світу у навчальних цілях.

 

Також наші колеги мали змогу відвідати лабораторії кафедри хімії середовища та хімічної освіти і навіть попрацювали там під керівництвом доц. Ольги Кузишин, доц. Лілії Базюк та зав. лабораторіями Ірини Малахової.

 

Такі зустрічі з учителями хімії та біології спрямовані на стимулювання творчого потенціалу та підвищення професійної майстерності кожного вчителя.