1 лютого на базі  кафедри середовища та хімічної освіти, факультету природничих наук, Прикарпатського Національного університету імені В.Стефаника відбувся практичний тур ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії, в якому прийняли участь 55 учнів 8х-11х класів шкіл Івано-Франківська та області.

Хочеться зазначити високий рівень організації та проведення даного заходу, подякувати всім до цього причетним. Особливу вдячність висловлюємо кафедрі середовища та хімічної освіти, яка приймала в себе практичний тур олімпіади з хімії, а також методисту з хімії Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Сенюк Надії Михайлівні за кропітку працю в підготовці ІІІ етапу олімпіади.

Неможливо не згадати талановитих та наполегливих учнів які приймали участь в олімпіаді.  Надзвичайно приємно бачити в молоді таке завзяття і жагу знань, особливо коли це стосується такого непростого предмету як хімія.

Також хочеться відмітити тих людей, без яких було б неможливо побачити такі зацікавлені в предметі і захоплені обличчя учнів. Звісно ж це вчителі, які приклали чимало зусиль для того, щоб наші діти змогли проявити себе та достойно показати свої уміння та навички. Робота вчителя – це неоціненна праця! Дякуємо Вам за відданість своїм учням та своєму предмету.

Результати практичного туру дозволили визначити призерів ІІІ етапу та учасників ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії.

Призерами, що зайняли 1 місце в ІIІ етапі олімпіади, стали:

8-й клас: Іванічок Олексій Русланович, учень Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5. Учитель: Стецьків Лариса Василівна.

9-й клас: Максьом Максим Вікторович, учень Богородчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Учитель: Басанець Віталій Васильович

10-й клас: Мельничук Вадим Михайлович, учень Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №25. Учитель: Волошинюк Ірина Миколаївна.

11-й клас: Макаревич Роман Володимирович, учень Української гімназії №1. Учитель: Дейчаківська Надія Василівна

Щиросердечно вітаємо їх та бажаємо наснаги, успіхів та достойно представити нашу область.

Ознайомитись з протоколами ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії за 2017/2018 н.р., можна за посиланням:

Зведений протокол ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії 8й клас

Зведений протокол ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії 9й клас

Зведений протокол ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії  10й клас

Зведений протокол ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії  11й клас

Більше фото за посиланням: Олімпіада з хімії 2017/2018

 Протоколи взяті з сайту: «Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»