11-19 листопада 2017 у Івано-Франківську відбудеться 6-ий перегляд сучасного польського кіно “Під Високим Замком”. В рамках проведення кінофестивалю запрошено кафедру теоретичної та прикладної хімії  ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» для проведення хімічного шоу.

 

Шостий Перегляд сучасного польського кіно «Під Високим Замком» у Франківську є продовженням чудово сприйнятого публікою проекту, який презентує сучасний доробок польського кінематографа. В рамках фестивалю буде представлено 25 фільмів.  Показ фільмів відбудеться у кінотеатрі «Люмєр».

Перегляд супроводжує ряд культурних подій, пов’язаних з тематикою кіно. Один з  таких заходів – хімічне шоу «Краса хімії» від кафедри теоретичної та прикладної хімії ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», яке буде присвячено фільму про надзвичайну жінку, професора, лауреата Нобелівської премії та просто геніального науковця – Марію Склодовську-Кюрі.

«Запрошуємо всіх франківчан та гостей міста відвідати наше хімічне шоу. Абсолютно кожен охочий, незалежно від віку та статусу, буде мати можливість власноруч провести експеримент в імпровізованій лабораторії просто неба, стати справжнім «магом», зробити маленьке диво та переконатися в тому, що наука може бути доступною та цікавою.»

(Лілія Мідак – доцент кафедри

теоретичної та прикладної хімії)

 

В рамках проведення «Хімічного шоу», яке вже встигли полюбити Івано-Франківські глядачі, буде продемонстровано багато цікавих дослідів, що ефектно показують всю магію хімічної взаємодії.